Boháč
Př. běh v Českých Budějovicích
No.: 282695Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 09. 2024 19:01
tuš, akvarel, papír, 1913, 40 x 57 cm, sign. PD M. Boháč, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)