Boháč
Př. běh v Českých Budějovicích
Položka č.: 282695Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:01
tuš, akvarel, papír, 1913, 40 x 57 cm, sign. PD M. Boháč, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)