Miloš Sum
(1896-1966)
Les
Položka č.: 282693Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:56
litografie, 1959, 28,8 x 20,5 cm, sign. PD Sum, Vydali přerovští exlibristé r. 1959., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)