Tomáš Predka

  • Tomáš Predka

    Levitation

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:02

    litografie, 94 x 63,5 cm, sign. PD Tomáš Predko, č. 47/65

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)