Oldřich Kulnánek
PF 2003 (Pelikán)
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:26
litografie, 2002, 12,5 x 8 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)