Oldřich Kulnánek

  • Oldřich Kulnánek

    PF 2003 (Pelikán)

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:26

    litografie, 2002, 12,5 x 8 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)