Irena Makoveeva
Kohouti
Položka č.: 673Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:50
suchá jehla, 2004, 29,2 x 39,4 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 10/100, značeno v desce M 2004 И, lehce zažloutlý a mírně ohmataný papír, na jednom místě odřený, mimo tisk mírně ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Irena Makoveeva
Husy
Položka č.: 674Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:51
suchá jehla, 2004, 29,3 x 39,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 16/100, značeno v desce M 2004 И, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Irena Makoveeva
Štvanice
Položka č.: 675Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:52
suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at …
Irena Makoveeva
Koza
Položka č.: 676Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:53
suchá jehla, 2003, 20,7 x 24,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2003, značeno v desce M 2003 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská