Veronika Rejfířová
Krajina luže
No.: 282807Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:33
olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)