Veronika Rejfířová
Noční rej
No.: 214Auction price: 6.700 CZK (280 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 18:33
akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.700 CZK (280 €)