Bedřich Budil
Meditace
No.: 171Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:50
olej, malířská lepenka, 1960, 49,5 x 35 cm, sign. PD Budil 60, na zadní straně B Budil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)