Bedřich Budil

  • Bedřich Budil

    Meditace

    No.: 171

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:50

    olej, malířská lepenka, 1960, 49,5 x 35 cm, sign. PD Budil 60, na zadní straně B Budil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)