Bedřich Budil
Přátelé
No.: 144Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 65,5 x 56 cm, sign. PD BBudil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Bedřich Budil
Zátiší s lebkou
No.: 143Auction price: 6.000 CZK (250 €)
olej, plátno, 1962, 40 x 50 cm, sign. PN Budil 62, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 6.000 CZK (250 €)