Bedřich Budil
Přátelé
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 65,5 x 56 cm, sign. PD BBudil, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Bedřich Budil
Zátiší s lebkou
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
olej, plátno, 1962, 40 x 50 cm, sign. PN Budil 62, rám, Bedřich Budil je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba jsou spojeny s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných a dějových kombinacích…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)