Antonín Lukavský

(1947-2024)

  • Antonín Lukavský

    (1947-2024)

    Stará škola

    No.: 168

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:47

    olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)