Antonín Lukavský
(1947-2024)
Stará škola
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 17:47
olej, plátno, 1991, 43,5 x 43,5 cm, sign. DU A. Lukavský 91, rám, vzadu popsáno a připsáno věnování Mnoho štěstí Danieli Tonda
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)