Augustin Vlček
(1865-1934)
Děti Antonína Slavíčka, Eva a Jan
Položka č.: 843Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:31
olej, sololit, 1902, 38,5 x 38,5 cm, sign. PU Vlček 1902, rám ), Augustin Vlček byl českým malířem portrétů a restaurátorem. Studoval na pražské Akademii u Antonína Lhoty a Františka Čermáka a následně na mnichovské Akademii. Jeho malířské dílo, především portréty, charakterizuje dobový secesní akad…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)