Augustin Vlček
(1865-1934)
Děti Antonína Slavíčka, Eva a Jan
No.: 920Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 17:57
olej, sololit, 1902, 38,5 x 38,5 cm, sign. PU Vlček 1902, rám, Augustin Vlček byl českým malířem portrétů a restaurátorem. Studoval na pražské Akademii u Antonína Lhoty a Františka Čermáka a následně na mnichovské Akademii. Jeho malířské dílo, především portréty, charakterizuje dobový secesní akadem…
Current price: 4.000 CZK (167 €)