St. Fischer

  • St. Fischer

    Altán

    Položka č.: 281830

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:06

    olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)