Jiří Tyller
Hrot pyramidy
No.: 802Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 18:50
akvarel, tuš, papír, 1997, 13,2 x 13,2 cm, sign. DU Jiří Tyller, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)