Naďa Rappensbergerová
Dievčina IV.
Položka č.: 280724Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2024 16:18
litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)