Ladisav Kašpar
(1915-1997)
Uherské Hradiště
Položka č.: 282487Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:02
akvarel, uhel, papír, 38 x 50,5 cm, sign. LD Kašpar, nalepeno na kartonu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)