Miluše Březinová
(1930-2016)
Na Morávce u řeky
No.: 279826Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 14:52
olej, karton, 1967, 40 x 67 cm, sign. PD Březinová 67, rám, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)