František Poláček

  • František Poláček

    Podzimní krajina na Vysočině

    Položka č.: 282504

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:49

    olej, karton, 34 x 48 cm, sign. PD F. Poláček, rám, František Poláček, malíř českomoravské Vysočiny, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)