B. K. Chodský
Podzimní alej
Položka č.: 282457Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:19
olej, plátno, 1921, 72 x 93 cm, sign. LD B. K. Chodský 1921, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)