Bedřich Holáček
(1903-1984)
Zimní slunce
No.: 503Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:54
olej, překližka, 32,5 x 70,5 cm, sign. PD B. Holáček, rám, na zadní straně štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)