R. F. Vacík
Zimní scenérie na venkově
No.: 804Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 18:52
olej, karton, 29 x 29 cm, sign. PD R. F. Vacík, rám, lehce prohnutý karton, malba zašlá, rám místy poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)