R. F. Vacík
Zimní scenérie na venkově
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:52
olej, karton, 29 x 29 cm, sign. PD R. F. Vacík, rám, lehce prohnutý karton, malba zašlá, rám místy poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)