Arnošt Mandler

(1886-1963)

  • Arnošt Mandler

    (1886-1963)

    Portrait Lalky

    No.: 282451

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 08. 2024 18:04

    olej, karton, 1924, 46 x 37 cm, sign. PD A Mandler 1924, rám, portrét dcery gen. konzula Doležala, PD na rámu štítek s jménem autora, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)