N. Knorring
Horské štíty
No.: 274684Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:11
olej, karton, 31 x 49 cm, sign. LD N. Knorring, rám, malba zašlá, na malbě místy skvrnky, rám místy odštíplý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)