Milan Erazim
(1946-2020)
Hra na čtvrtého
No.: 282802Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:12
litografie, 41 x 33 cm, sign. PD M. Erazim 91, č. 39/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)