Milan Erazim

(1946-2020)

  • Milan Erazim

    (1946-2020)

    Šance

    No.: 2231

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 17:45

    litografie, 1989, 39,5 x 33,5 cm, sign. PD M. Erazim 89, č. 46/100, rožky nepatrně naražené, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)