Květa Pacovská

(1928-2023)

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Tajemný zámek

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00

    litografie, 42,5 x 37 cm, sign. uprostřed Pacovská, A.T, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Math systém 443

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    litografie, 1996, 67,4 x 79,5 cm, sign DU Pacovská 96, č. 0/15, v horních růžcích a uprostřed mimo tisk zbytky lepenky a v pravém horním růžku 1 cm proděravění, při dolním okraji papír lehce ohmatan, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)