Jiří Slabihoudek

  • Jiří Slabihoudek

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:12

    litografie, 24 x 13,5 cm, sign. LD Slabihoudek, č.24/60

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)