Helmut Skarbina
(1888-1945)
Vyvolávač
No.: 918Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 14:59
litografie, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Helmut Skarbina, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids