J. Krupka
Jihlava
No.: 269981Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 26. 08. 2024 16:06
akvarel, papír, 1947, 28 x 18 cm, sign. PD JKrupka, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)