František Zavřel
(1891)
Položka č.: 268380Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:58
olej, karton, 32 x 46,5 cm, sign. PD Zavřel, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
František Zavřel
(1891)
Letní krajina
Položka č.: 268381Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:57
olej, karton, 32,5 x 46,5 cm, sign. PD Zavřel, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)