Helena Hašpicová - Hurtová
PF 1989
No.: 308Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 12:39
litografie, 1988, 15,5 x 3,5 cm, sign. PD Hašpicová, č. 152/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids