Míla Doleželová

(1922-1993)

  • Míla Doleželová

    (1922-1993)

    Mladý cikán

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00

    tuš, papír, 1954, 33,4 x 22,3 cm, sign. PD Doleželová 54, v místě původní pasparty zažloutlý papír, odborně restaurováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Míla Doleželová

    (1922-1993)

    Mladá cikánka s dídětem

    Položka č.: 265

    tuš, papír, 1952, 33 x 20 cm, sign. PD Doleželová 52, v místě původní pasparty zažloutlý papír, odborně restaurováno, Antikvariát Dlážděná