Josef Sahula
Podzimní městečko
Položka č.: 574Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:25
litografie, 1994, 11,9 x 18,9 cm, sign. PD Josef Sahula, č. 80/180, papír mimo grafiku přeložen s vepsaným věnováním po pravé straně: P.F. 1994 Josef Sahula, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)