Pavel Štefan

  • Pavel Štefan

    Mráz kopřivu nespálí

    No.: 282798

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 19:01

    kvaš, uhel, olej, pastel, papír, 1988, 72 x 49 cm, sign. LD Štefan, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)