Pavel Štefan
Mráz kopřivu nespálí
No.: 282798Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 19:01
kvaš, uhel, olej, pastel, papír, 1988, 72 x 49 cm, sign. LD Štefan, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)