Petr Zlamal

  • Petr Zlamal

    bez názvu

    Položka č.: 283396

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:12

    olej, křída na plátně, 2021, 81 x 100 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)