Ludmila Mazancová
Podzim přichází
Položka č.: 279039Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:17
akvarel, pastel, papír, 2001?, 13 x 13 cm, sign. LD Mazancová 01, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)