Lorenc
Chalupa v horách
No.: 264955Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:15
olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)