Lorenc
Chalupa v horách
Položka č.: 264955Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:15
olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)