Bohuslav Coufal
(1895-1969)
Český Krumlov
Položka č.: 422Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:39
litografie, 33,5 x 18,3 cm, sign. PD Coufal, pasparta, látková páska pasparty mírně zašpiněna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)