Alois Janeček Pardubský
(1894-1974)
Chalupy
Položka č.: 525Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 14:16
olej, karton, 32,5 x 36 cm, sign. LD Alois Janeček Pardubský, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)