František Bič

(1920-1992)

  • František Bič

    (1920-1992)

    Brněnské panorama

    Položka č.: 263824

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:16

    litografie, 1968, 31,7 x 44 cm, sign. PD F. Bič 1968, č. 35/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)