Laura Limbourg
(1996)
Vase
Položka č.: 661Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:38
litografie, 2023, 48,5 x 37 cm, sign. PD Laura Limbourg 2023, A. T.
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Laura Limbourg
(1996)
Tiger
Položka č.: 662Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:39
litografie, 2023, 37 x 48 cm, sign. PD Laura Limbourg 2023, A. T.
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)