Ewa Nemoudry
Kuk
Položka č.: 705Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:22
litografie, papír, 54,5 x 43 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 65/80
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Ewa Nemoudry
Il m´avait invitée en jour
Položka č.: 706Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:23
litografie, papír, 64 x 48 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 39/60
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Ewa Nemoudry
Mémoires d´une Jeune fille rangée
Položka č.: 707Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:24
litografie, papír, 65 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 4/70
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)