Olga Brandová
Zátiší s knihou
Položka č.: 432Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:46
olej, plátno nalepeno na kartonu, 29 x 40 cm, sign. PD O. Brandová
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)