Karel Musil

  • Karel Musil

    Kozoroh

    No.: 262305

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:19

    lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce DU Exl D.V., uprostřed horního okraje malá skvrnka - pravděpodobně od tiskací barvy - nezasahuje do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 220 CZK (10 €)