Karel Musil
Kozoroh
Položka č.: 262305Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:19
lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce DU Exl D.V., uprostřed horního okraje malá skvrnka - pravděpodobně od tiskací barvy - nezasahuje do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)